Свържете се с нас info@lucullus-medical.com

Multivitamin Family pack

Отстъпка
1 %
Първоначално
86,90 лв.
Само днес
85,90 лв. с DPH
71,58 лв. без ДДС
Куриер на адрес вторник, 30 април
30,90 лв.
Места за вземане понеделник, 6 май
17,90 лв.
Гаранция за най-ниска цена За този продукт гарантираме най-ниската цена на пазара.

Описание

Vitamíny a minerály v jedinečnej rodinnej sade.

 

Multivitamin Family pack je vytvorený s cieľom poskytnúť celej rodine dostatočný denný príjem všetkých potrebných mikroživín, ktoré sú kľúčové pre fungovanie imunitného systému, viac energie a mnoho iného.

Vo FutuNature si uvedomujeme, že detský organizmus je iný ako dospelý, keďže deti sa stále vyvíjajú a rastú, takže ich telá majú iné potreby. Na tento účel sme pripravili výnimočný set pre celú rodinu, ktorý obsahuje: 

  • gumené medvedíky pre deti a
  • multivitamínové kapsuly pre dospelých.

 

Multivitamíny pre deti, 120 gumových bonbónov

  • Lahodné gumené cukríky s príchuťou jahôd vytvorené špeciálne pre deti od 5 rokov.
  • Gumové medvedíky obsahujú unikátnu kombináciu 8 dôležitých vitamínov.
  • Najlepšia voľba na podporu funkcie imunitného systému a viac energie.

 

Odporúčaná denná dávka: Deti 5-12 rokov: 3 gumené cukríky, deti 13-18 rokov: 4 gumené cukríky. Cukrík by sa mal pred prehltnutím dobre požuť.

Zloženie: fruktooligosacharidy (FOS), voda, pektín (želírujúca látka), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), citrát sodný (regulátor kyslosti), kyselina L-askorbová (vitamín C), maltodextrín, DL-α-tokoferylacetát (vitamín E) , antokyány (E163; farbivo), kokosový olej, prírodná aróma, retinylacetát (vitamín A), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), ergokalciferol (vitamín D2), karnaubský vosk (protihrudkujúca látka), kyselina listová, D-biotín.

Obsah: 120 gumových bonbónov

Netto hmotnosť: 324 g

Upozornenie: Odporúčané denné množstvo alebo dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Držte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti do 5 rokov. Skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Prečítajte si viac o produkte tu >>.

 

ALL Vitamíny a minerály, 120 kapsúl

  • Výnimočná receptúra, ktorú radi užívajú aj športovci. 
  • S každou kapsulou užijete až 23 vitamínov a minerálov.
  • Kapsuly pre 2-mesačný každodenný príjem najdôležitejších mikroživín.

 

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly denne.

Zloženie: chlorid draselný, kyselina L-askorbová, oxid horečnatý, dihydrát fosforečnanu vápenatého, nikotínamid, tiamínmononitrát, riboflavín, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát, monohydrát síranu zinočnatého, pyridoxín hydrochlorid, fumarát železnatý, síran manganatý monohydrát retinylacetát, pentahydrát síranu meďnatého, kyselina pteroyl-monoglutámová, D-biotín, jodičnan draselný, chlorid chromitý, selenan sodný, dihydrát molybdénanu sodného, ​​kyanokobalamín, cholekalciferol, mikrokryštalická celulóza (plnivo), želatína (kapsuly) .

Vyrobené v EÚ.

Obsah: 120 kapsúl

Netto hmotnosť: 184 g

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné množstvo alebo dávkovanie. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Držte mimo dosahu detí! Výrobok je určený pre fyzicky aktívne osoby staršie ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote 15-25 °C. Po použití obal vždy uzavrite.

Prečítajte si viac o produkte tu >>.

 

Sada obsahuje: Multivitamíny pre deti, 120 gumových bonbónov + ALL Vitamíny a minerály, 120 kapsúl.

Stará cena predstavuje cenu, ktorú by ste zaplatili pri nákupe všetkých 3 výrobkov samostatne za bežné ceny.

Výrobok je výživový doplnok.

Параметри

MPN KM38